Samsung Galaxy Modelleri ve Fiyatları

Sonunda Samsung en çok tutulan bir ürün ile herkesin karşısına çıkmayı başardı. Piyasayı kasıp kavuran iPhone’nun tahtını devirmeyi başaran ve birçok kişinin ilk aldığı markalar arasında yerini koruyan Samsung markası son yıllarda çıkarmış olduğu Samsung Galaxy ürünleri ile atağa geçmiş bulunuyor. Her modelinde farklı fiyatları olan Samsung Galaxy fiyatları ile ilgili bilgileri sizler için araştırdık.

Samsung Cep Telefonu Fiyatları

Samsung Galaxy fiyatları arasında en yüksek fiyatı Samsung n7100 Galaxy Note cihazı çekiyor. Fiyat olarak 1.920 TL olan bu ürün fiyatı ile el, bilgisi ile akılları zorluyor diyebiliriz. Eğer siz bir telefona bu kadar para vermem diyorsanız bir diğer seçenek olarak sizlere en uygun olan Samsung s5360 Galaxy cep telefonu modelini sunabiliriz. Bu cihaz diğerlerine göre çok daha uygun fiyata satılıyor. Satış fiyatı 390 lira olana bu telefon da hem şık detaylara hem de oldukça akıllı özelliklere sahip olarak satışa sunulmuş.

samsung galaxy fiyatları

samsung galaxy fiyatları

Yine bir diğer markası olan i8160 Galaxy Ace 2 cep telefonu fiyatı ise, 825 lira olarak alıcılarına ulaşmayı başarıyor. Samsung Galaxy seçeneklerinde daha birçok fiyat aralıklarında ve özelliklerinde telefon bulmanız mümkün. Siz olabildiğince size yetecek bir cihaz seçmeniz en doğrusu olacaktır. Telefonu gelişen teknolojiye rağmen sadece alo diye kullanacaksınız çok pahalı bir ürün alıp kesenizi yormaya gerek yok. Uygun bir fiyatlı cihaz alarak tüm isteklerinizi yapabilirsiniz.

Sizlerde gelişen ve yenilenen Samsung cep telefonları ile sizlerde modaya ve çağa ayak uyduracaksınız. Farklı ve özel tasarımları ile oldukça modernleşen bu marka geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Sizlerde alışveriş marketlerinden detaylı olarak inceleyebilir ve ısındığınız bir ürünü satın alarak yüksek seviyede fayda sağlayabilirsiniz.

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir