Tabletler Ve Fiyatları

Bilgisayarlarda gelinen son noktanın bir yansıması olan tablet bilgisayarlar hem tasarımları hem de ücretleri ile yüzleri güldürmeyi başarıyor. Günümüzde lider olarak bahsedilebilen tüm markaların tablet koleksiyonları da bulunuyor. Bu da beraberinde rekabeti getirdiği için tablet fiyatları olabildiğince makul düzeylerde tutulmaya çalışılıyor. Elbette bu durum tüketicinin lehine işliyor. Fiyatlar ise büyük bir değişim gösteriyor. Günümüzde 100 TL ödeyerek de bir tablet sahibi olabilirsiniz. Ancak daha kaliteli ve daha üstün özelliklere de sahip olmasını istiyorsanız 1000 TL gibi bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

Tablet fiyatları

Tablet fiyatları

Hangi marka tablet bilgisayar?

Son bir yılda tablet bilgisayar konusunda ön plana çıkan markaların başında Exper geliyor. Aynı zamanda Asus veya Samsung’tan yana tercih de kullanabilirsiniz. Ancak markadan önce karar vermeniz gereken başka konular var. Kullanımı son derece pratik olan İpad de seçenekleriniz arasında bulunuyor. Ancak kaliteli bir Android 4 tablet de beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacaktır. Bu kararı verdikten sonra markalara, modellere ve fiyatlara göz atmanızda fayda var.

Sınırsız bir multimedya eğlence sunan bu bilgisayarlar son yılların en gözde ürünleri arasında yer alıyor. Medya oynatıcı özelliğinin yanı sıra fotoğraf çekebilen, oyun oynamanıza olanak tanıyan kısacası pek çok aktivite için ideal bir platform sunan cihazların şarj kapasitesinin de ciddi düzeylerde arttırıldığını hatırlatalım. Ön plana çıkan markalardan biri olan Asus’un Transformer Infinity TF 700 modeli pek çok platformda en iyi tablet ilan edilmiş durumda. Ancak sizin beklentileriniz için ne kadar ideal bir tercih olduğuna siz karar vereceksiniz. Samsung Galaxy Tab 10.1N modeli de yine en iyiler arasında yer alıyor. Bu model yüzde 85 oranında ek özelliklere sahip. Samsung’un bu modeline rakip olan tasarım yine Asus’un bir ürünüdür. Tercihte bulunmadan önce Prime TF 2012 modeline de göz atmayı unutmayın.

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir